Post by queen bey on Jun 3, 2013 16:01:41 GMT -5
2013
Autumn Bailey (OH) - Marquette
Alyssah Fitterer (MB) - Michigan State
Maddie Hills (MB) - College of Charleston
Kristi Storoschuk (OH/L/DS) - Weber State
Rebecca Rivera (S) - Albany
Gabby Nathaniel (OH) - Savannah State
Rebecca Forbes (MB/OH/OPP) - Bucknell
Shainah Joseph (MB/OH/OPP) - Florida
Lauren D'Amato - FAU (Sand only)
Theanna Vernon (MB) - Purdue
Danisha Moss (MB) - St. John's
Emily McIlquham (DS/L) - Xavier
2014
Alexandra Poletto (MB) - Colorado State
Kassandra Tohm (MB/OH) - New Mexico State
Jayden Kennedy (MB/OPP) - San Diego
Emily Maglio (MB) - Hawaii
Lauren Sanderson (S) - Colgate
Megan Nash (MB) - UCA
Sydney Greulich (MP/OH) - Northwood (Div. 2)
Christine Howlett (MB/OH) - Simon Fraser (Div. 2)
Shimen Fayad (OH) - Wichita State
Kaylie Lowen (OPP) - Gonzaga
Natasha Calkins (OH) - Santa Clara
Mallory Kirzinger - UT Dallas
Heather Sigurdson (OH) - Harvard
Tessa Van Laare (OPP) - Calvin College (Div. 3)
Nikita Bozinoski (L) - Buffalo
Kory Chesire (OH) - Oregon State
Samantha Beltran (S) - Tennessee State
Julia Kaczorowska (MB) - North Dakota
Chloe Stone (Sand) - Grand Canyon University
Megan Ireland (MB/RS) - Simon Fraser (Div. 2)
Jacqueline Tanguay (S) - Ashland (Div. 2)
Juma Armando (OH) - Vincennes University (NCJAA)
Elena Simpson (L) - Colgate
2015
Victoria Gorrell (MB) - Penn State
Julia Adler (OPP) - VCU
Megan McNamara (Sand) - UCLA
Nicole McNamara (Sand) - UCLA
Sarah Lagler-Clark (S) - Georgia
Shae Harris (S) - Seattle U
Sarah Chase (OH) - St. Mary's
Braedyn Tutton (MB) - East Tennessee State
Savannah Allen (MB) - Central Arkansas
Aiden Lea (MB) - Colorado
Megan Hart (MB) - New Mexico State
Gabbi Maciagowski (OH) -University at Buffalo Loyola
Natasha Burns (MB) -University of West Virginia University of Hawaii
Sara Kovac (OH/OPP) - Loyola Marymount
Sara Pantovic (OH/OPP) - Arizona
Tessa May (MB) - Simon Fraser University (Div. 2)
Tamara Clarke (S) - Simon Fraser University (Div. 2)
Nicole Chevrier (MB) - Simon Fraser (Div. 2)
Chanel Raymundo (L) - Campbellsville University (NAIA)
Mikaelyn Sych (MB/OPP) - Portland State
Dayna Kern (MB) - Tulane
Tami Alade (MB) - Stanford
Amanda Adoranti (OH/L) - Walsh University (Div. 2)
Kristina Alabastro (OH) - University of South Alabama
Tara Routliffe (L) - University of Southern Illinois
Amanda Harnett (OH/OPP) - University of North Dakota
Darby Taylor (OH) - Siena University
Courtney O'Keefe (OH) - Mars Hill University (Div. 2)
2016
Thana Fayad (OH/OPP) - San Diego
Cara Keturakis (S) - Point Loma Nazarene University (Div. 2)
Kendra Lukacs - (OH) - North Carolina State
2017
Kiara Shannon (MB) - Michigan
Autumn Bailey (OH) - Marquette
Alyssah Fitterer (MB) - Michigan State
Maddie Hills (MB) - College of Charleston
Kristi Storoschuk (OH/L/DS) - Weber State
Rebecca Rivera (S) - Albany
Gabby Nathaniel (OH) - Savannah State
Rebecca Forbes (MB/OH/OPP) - Bucknell
Shainah Joseph (MB/OH/OPP) - Florida
Lauren D'Amato - FAU (Sand only)
Theanna Vernon (MB) - Purdue
Danisha Moss (MB) - St. John's
Emily McIlquham (DS/L) - Xavier
2014
Alexandra Poletto (MB) - Colorado State
Kassandra Tohm (MB/OH) - New Mexico State
Jayden Kennedy (MB/OPP) - San Diego
Emily Maglio (MB) - Hawaii
Lauren Sanderson (S) - Colgate
Megan Nash (MB) - UCA
Sydney Greulich (MP/OH) - Northwood (Div. 2)
Christine Howlett (MB/OH) - Simon Fraser (Div. 2)
Shimen Fayad (OH) - Wichita State
Kaylie Lowen (OPP) - Gonzaga
Natasha Calkins (OH) - Santa Clara
Mallory Kirzinger - UT Dallas
Heather Sigurdson (OH) - Harvard
Tessa Van Laare (OPP) - Calvin College (Div. 3)
Nikita Bozinoski (L) - Buffalo
Kory Chesire (OH) - Oregon State
Samantha Beltran (S) - Tennessee State
Julia Kaczorowska (MB) - North Dakota
Chloe Stone (Sand) - Grand Canyon University
Megan Ireland (MB/RS) - Simon Fraser (Div. 2)
Jacqueline Tanguay (S) - Ashland (Div. 2)
Juma Armando (OH) - Vincennes University (NCJAA)
Elena Simpson (L) - Colgate
2015
Victoria Gorrell (MB) - Penn State
Julia Adler (OPP) - VCU
Megan McNamara (Sand) - UCLA
Nicole McNamara (Sand) - UCLA
Sarah Lagler-Clark (S) - Georgia
Shae Harris (S) - Seattle U
Sarah Chase (OH) - St. Mary's
Braedyn Tutton (MB) - East Tennessee State
Savannah Allen (MB) - Central Arkansas
Aiden Lea (MB) - Colorado
Megan Hart (MB) - New Mexico State
Gabbi Maciagowski (OH) -
Natasha Burns (MB) -
Sara Kovac (OH/OPP) - Loyola Marymount
Sara Pantovic (OH/OPP) - Arizona
Tessa May (MB) - Simon Fraser University (Div. 2)
Tamara Clarke (S) - Simon Fraser University (Div. 2)
Nicole Chevrier (MB) - Simon Fraser (Div. 2)
Chanel Raymundo (L) - Campbellsville University (NAIA)
Mikaelyn Sych (MB/OPP) - Portland State
Dayna Kern (MB) - Tulane
Tami Alade (MB) - Stanford
Amanda Adoranti (OH/L) - Walsh University (Div. 2)
Kristina Alabastro (OH) - University of South Alabama
Tara Routliffe (L) - University of Southern Illinois
Amanda Harnett (OH/OPP) - University of North Dakota
Darby Taylor (OH) - Siena University
Courtney O'Keefe (OH) - Mars Hill University (Div. 2)
2016
Thana Fayad (OH/OPP) - San Diego
Cara Keturakis (S) - Point Loma Nazarene University (Div. 2)
Kendra Lukacs - (OH) - North Carolina State
2017
Kiara Shannon (MB) - Michigan